Kosmetika s pomerančovým máslem pro tři výherce!


Správná odpověď: slupka. Výherci: Marcela Čížková z Koutů, Milada Mikasová z Teplic a Martina Rumpálová ze Smečna. Gratulujeme! Tento týden soutěžíme o kosmetickou řadu s pomerančovým máslem značky ZIAJA.

telovemasloPomerančové máslo – tělové máslo

Indikace: suchá a normální pokožka OMEGA 3+OMEGA 6+VITAMIN E Působení ♦ Doplňuje nedostatek lipidů a regeneruje přirozenou ochrannou vrstvu pokožky ♦Zlepšuje pružnost a jemnost svrchní pokožky. ♦Zanechává pleť jemnou a hedvábnou na dotek. ♦Obsahuje pomerančové máslo, Omega 3 a Omega 6 kyseliny, olivový olej, vitamín E. Aktivní složky: Vitamin EOMEGA 6Olivový olejpomerančové máslo    

gelPomerančové máslo – sprchový krém

Indikace: pro suchou a normální pokožku Působení ♦ Jemně promašťuje a viditelně změkčuje pokožku. ♦ pH neutrální. ♦ Nenarušuje ochrannou barieru pokožky. Aktivní složky: coco-glukosidy,  pomerančové máslo,  Provitamin B5 (d-panthenol)  

Pomerančové máslo – sprchový peeling s mikrogranulemi

Indikace: suchá a normalní pokožka

peeling

Působení ♦ Jemně myje a masíruje pokožku. ♦ Odstraňuje zrohovatělou vrstvu svrchní pokožky. ♦ Okysličuje buňky pokožky, a tím povzbuzuje krevní oběh. ♦ Navrací pokožce hladkost a jemnost. ♦ Obsahuje pomerančové máslo, coco glukosidy a vitamín E.

  Aktivní složky: pomerančové máslo, coco-glukosid

    Soutěžní otázka: Která část pomeranče se využívá pro výrobu kosmetiky? [form 114 „Soutěž 33“] Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou sadu kosmetiky Ziaja s pomerančovým máslem. Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 23.8.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 24.8.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

  Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.ziaja.cz.

Komentáře

Napsat komentář