Květináč pro dva soutěžící!


Správná odpověď: 0,7 – 8 mm. Výherci: Roman Jakubíček ze Strážnice a Petr Hlubuček z Jablonce nad Nisou. Gratulujeme! S příchodem jara mají mnozí z nás potřebu něco pěstovat, a to i méně zkušení pěstitelé. Případným nezdarům je však možné předejít pomocí samozavlažování. V naší soutěži proto můžete získat samozavlažovací květináč Doppio od společnosti Plastia. Tajemství úspěchu: díky samozavlažování udržíte rostliny na balkoně či terase s minimálním úsilím v dobré kondici po celé jaro a léto. Doppio-slonova_kost_sv-bronzova V čem tkví jeho úspěch? • Důležitá je velikost samozavlažovací nádoby – rostliny musejí mít dostatek prostoru pro své kořeny. Vybírejte proto raději objemnější nádoby. • Podstatný je i druh substrátu – pro samozavlažovací systémy se hodí hrubší a hrudkovitý substrát, kterým vzduch snáze prostupuje ke kořenům. • Na co se často zapomíná, je odtokový otvor – funkční samozavlažovací nádoba musí mít přepad, kterým uniká přebytečná voda. • Počáteční zálivka – čerstvě vysazené rostliny zalévejte první dva až tři týdny jen shora, než důkladně zakoření, potom už vodu dolévejte pouze do zásobníku v nádobě.
  Soutěžní otázka: V jakém rozmezí se uvádí zrnitost betonových potěrů k vytváření vrstev v podlahách? nápovědu najdete na: www.chatar-chalupar.cz/jak-vybirat-beton [form 171 „Soutěž 90“] Dva z vás, kteří správně odpoví, dostanou samozavlažovací květináč Doppio. Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 25.9.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 26.9.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.plastia.cz

Save Save

Komentáře

Napsat komentář