Balíček od Spontexu pro tři výherce!


Tento týden soutěžíme o balíček čistících houbiček Spontex.spontex Spontex je celosvětově známá značka s dlouhou historií přesahující 70 let. Počátek výroby prvních viskózních houbiček je datován do roku 1932 ve Francii. Od té doby Spontex rozšiřoval svůj sortiment a postupně začal s prodejem plochých drátěnek, kombinovaných houbiček ( houbička s celulózy + plochá drátěnka) a dalších výrobků. V roce 1997 Spontex (houbičky) a Mapa ( rukavice) spojili své síly na trhu s mechanickými čistícími prostředky a stala se z nich celosvětová skupina se 4000 zaměstnanci, zastoupená ve více než 80 zemích. V roce 2000 Spontex koupil společnost Söke. Dědictví podnikání Söke a síla společnosti Spontexu umožnilo nabízet velmi širokou řadu výrobků a získat postavení v TOPu na trhu v celé Střední Evropě.   Soutěžní otázka:    Které zvířátko symbolizuje firmu Spontex?   [form 85 „Soutěž 4“]   Tři z vás dostanou balíček čistících houbiček od firmy Spontex.   Pravidla soutěže:   Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 1.2. 2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 2.2. 2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

  Další podmínky soutěže najdete zde.  

Informace o partnerovi soutěže:

  Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.spontexshop.cz. Správná odpověď: ježek. Výherci: Markéta Němčanská z Ratiškovic, Libuše Mesiariková z Bystřice nad Olší a Romana Sýkorová ze Sudoměřic. Gratulujeme!

Komentáře

Napsat komentář