Čistící utěrky Poliboy pro dva výherce!


Správná odpověď: 1 015 000 000. Výherci: Ivana Šedivá z Veselí nad Lužnicí a Karel Matysík z Ostravy. Gratulujeme! Tento týden s námi můžete soutěžit o čistící ubrousky Poliboy. poliboy Vlhčené utěrky na hladkou kůži 20 ks Na rychlé a šetrné čištění a péči o výrobky z hladké kůže. Vhodné na koženku i lakovanou kůži. Praktické i na kožené autosedačky. Obsahují cenný carnauba vosk, který kůži vyživuje, udržuje odolnou a přirozeně poddajnou. Impregnační účinek – ochrana před vlhkostí a skvrnami od vody. 20 vlhčených utěrek s antistatickým efektem do auta Pro čištění a péči o armatury a celou kabinu, utěrky obsahují antistatickou složku a jsou ideální na povrchy v autě, karavanu, lodi atd.
Vhčené utěrky pro celou koupelnu Přinášejí čistotu a lesk beze šmouh, jsou ideální pro všechny omyvatelné povrchy, na umyvadla, na vodovodní baterie,  na WC-prkénka, na dlažbu a obklady, apod.,čistí silně a důkladně, odstaňují vodní kámen, zbytky mýdla a špínu.   Soutěžní otázka:

Kolik bylo na planetě Zemi registrováno automobilů v roce 2010?

[form 140 „Soutěž 59“] Dva z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček výrobků Poliboy.   Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 21.2.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 22.2.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

  Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.etc-poliboy.cz.

Komentáře

Napsat komentář