Dekorativní svíce pro tři výherce!


svickaSvíčka je jednoduchý zdroj světla, používaný už od starověku. Jako hořlavý materiál k její výrobě se užívá včelí vosk, parafín, stearin, svíčkový gel, lůj (popřípadě jiný tuhý tuk – třeba rybí či velrybí). Knot je obvykle vyroben z rostlinného textilního materiálu. Svíčka byla až do objevu petroleje, svítiplynu a elektrických osvětlovacích těles jedním z nejdůležitějších umělých zdrojů světla (vedle loučí, pochodní, olejových lamp). Vy můžete tento týden vyhrát v naší soutěži dekorativní svíci Velký lávový kámen od firmy Vaše DEDRA. Svíce váží zhruba 420 g a je vysoká 12 cm. Soutěžní otázka:   Svíčka hromnička se zapalovala při bouřce a měla ochránit stavení před čím?     [form 87 „Soutěž 6“]   Tři z vás dostanou dekorativní svíci od firmy Vaše DEDRA.   Pravidla soutěže:   Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 15.2. 2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 16.2. 2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

  Další podmínky soutěže najdete zde.  

Informace o partnerovi soutěže:

  Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.dedra.cz. Správná odpověď: před zásahem blesku. Výherci: Karla Kozelková z Pozděchova, Dominika Habrmanová z Cerekvice nad Loučnou a Alena Příhodová z Vodňan. Gratulujeme!

Komentáře

Napsat komentář