E-předplatné

Elektronické předplatné časopisu Flóra

Objednejte si elektronickou verzi časopisu ve formátu PDF ke čtení v online a offline aplikacích. Nabídku titulů najdete zde Koupit si můžete jednotlivé číslo nebo celé roční předplatné. Cena jednoho čísla je 25 Kč, cena ročního předplatného je 275 Kč.

Výhody elektronického předplatného

 • nižší cena
 • časopis vždy po ruce ve vašem PC nebo mobilním zařízení
 • rychlé fultextové vyhledávání

4 komentáře u E-předplatné

 1. Jana Doškářová napsal:

  e-předplatné jsem zaplatila a nepřišla mi žádná odpověď

 2. kacada napsal:

  Dobrý den,
  objednala jsem si online přeplatné časopisu Flora. Přišly mi všechny potřebné informace na email i informace o zaplacení a kde najdu časopisy na webu floowie. Bohužel v sekci knihovna, nebylo původně ani jedno číslo. Stále mi svítilo, že mám kredit 275 Kč, tak jsem zkusila koupit roční předplatné znovu. Od té doby mám v knihovně pouze jedno číslo, a to aktuální srpnové. Chtěla jsem si koupit roční předplatné zpětně od začátku roku (nevím, jestli je to takto možné). Mohla byste prosím ověřit, kde se stala chyba. Předem velmi děkuji.
  S pozdravem
  Kateřina Karpíšková

 3. pickova.marketa napsal:

  Dobrý den, ¨
  chtěla bych se zeptat, když si objednám elektronické předplatné, tak je možno si vydání stáhnout do počítače ve formátu pdf nebo je nutné ho pouze číst na webu floowie v knihovničce, ale stáhnout do počítače nejde? Díky za odpoveď.
  S pozdravem Markéta Picková

Napsat komentář