Hrad z pohádky pro tři výherce!


Cenou v soutěži je tento týden silikonová forma na pečení „XL HRAD Z POHÁDKY“hrad1 Jedná se o velice detailně propracovanou formu, která potěší každého milovníka pečení, na oslavách rozhodně zaujmete dortem ve tvaru HRADU Rozměry: 28 x 23 cm, výška: 13 cm SILIKON NA PEČENÍ Hlavní předností silikonových pečících forem je, že se nepřipalují a pokrm lze velmi snadno vyklopit, protože je forma pružná. Odolné od – 40 °C do + 230 °C. hrad2Určeno pro použití v plynových, elektrických, horkovzdušných a mikrovlnných troubách. Vhodné do ledničky, mrazničky a myčky nádobí. Všechny formy GOURMET SILICONE jsou vhodné na sladké i slané pečení (koláče, dorty, korpusy …), na výrobu aspikových dortů nebo želé …       Soutěžní otázka:   Určitě znáte filmovou pohádku Pyšná princezna. Který český hrad nebo zámek byl ve filmu domovem princezny Krasomily?     [form 86 „Soutěž 5“]   Tři z vás dostanou silikonovou formu na pečení od firmy Vaše DEDRA.   Pravidla soutěže:   Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 8.2. 2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 9.2. 2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

  Další podmínky soutěže najdete zde.  

Informace o partnerovi soutěže:

  Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.dedra.cz. Správná odpověď: zámek Hluboká nad Vltavou. Výherci: Eliška Jeníčková z Mostu, Lucie Šimečková z Pardubic a Veronika Malá z Děčína. Gratulujeme!  

Komentáře

Napsat komentář