Kitl pro tři soutěžící!


Správná odpověď: v mírném svahu. Výherci: Renata Landová z Hradce Králové, Ludmila Hanáková z Mladé Boleslavi a Kamila Spurná z Harrachova. Gratulujeme! Tento týden můžete v naší soutěži získat dva výrobky Kitl! Medicinální víno Kitl Šláftruňk na dobrou noc. Vyrábí se z červeného révového vína a 7 léčivých bylin na uklidnění, je doslazeno zahuštěnou hroznovou šťávou. Pomáhá uklidnit a uvolnit od stresu, pije se v malých dávkách před spaním. Obsah alkoholu tohoto medicinálního vína se pohybuje těsně pod 10% obj. Rudý Kitl Šláftruňk má ve vůni i chuti tóny vermutu či portského, je v dochuti sušší. Vynikající hustý sirup z čerstvých lístků máty kadeřavé, pěstované v kvalitě BIO. Díky svému složení a šetrnému výrobnímu postupu je Syrob bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád. Zalijte jej horkou vodou, přidejte kapku medu a máte chutný horký nápoj.   Soutěžní otázka:

Kde se nachází ideální místo pro trvalky?

Nápovědu najdete na: www.floranazahrade.cz/nechte-vyniknout-vysoke-trvalky

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*
Tři z vás, kteří odpoví správně na naši otázku, získají dva výrobky Kitl – Mátový syrob a Šláftruňk. Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 9.7.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 10.7.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.kitl.cz

Uložit Uložit

Komentáře

Napsat komentář