Kniha 100 korálkových květin přívěsků a drobností pro dva výherce! Web www.floranazahrade.cz pro vás připravil VÁNOČNÍ SOUTĚŽ.

Soutěžte s námi v klasických týdenních soutěžích na našem webu od 30.listopadu do 27.prosince. Poté ze všech soutěžících vybereme jednoho, který získá vánoční cenu – termosku od firmy Vaše DEDRA.


koralky

Správná odpověď: drobný korálek většinou válcovitého tvaru a plochého průřezu.

Výherci: Svatava Klementová z Jablonce nad Nisou a Karolína Volrábová z Doks. Výhercem vánoční soutěže je Petra Svobodová z Týna nad Vltavou. Gratulujeme! Vyrobte si skvělé dárky, šperky a doplňky… Z korálků si můžete vyrobit úplně všechno. Nepřebernou řadu překrásných motivů pro radost. Je libo dortíky, ovoce, bižuterii, květiny, zvířátka nebo pohádkové postavičky? S touhle báječnou knihou budete umět vytvořit, nač si vzpomenete. Miniaturní čajový servis, lesní scenerii, přímořskou idylku i vánoční atmosféru. A samozřejmě spoustu dárků pro zamilované a dalších úžasných věcí. Je to jednoduché. Podle podrobných návodů a názorných vyobrazení to svede úplně každý. Korálková říše zkrátka čeká jen na vás a na to, až se necháte okouzlit jejím půvabem a romantikou.   Soutěžní otázka:

Co je to rokajl?

[form 132 „Soutěž 51“] Dva z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu 100 korálkových květin přívěsků a drobností od Metafory.   Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 27.12.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 28.12.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

  Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.metafora.cz.

Komentáře

Napsat komentář