Kniha Domácí chipsy z trouby pro tři výherce!


Správná odpověď: na dřevěné uhlí, na plyn a na elektřinu. Výherci: Barbora Klejchová z Hodonína, Jan Řezanina z Hříměždic a Pavel Eis z Chotěboře. Gratulujeme! Kniha Domácí chipsy z trouby autora Chrise Bryanta je určena všem milovníkům chipsů, té křupavé a lahodné pochoutky s příchutí nezdravého hřešení! Chipsy si spojujeme především s brambory, ale ve skutečnosti se dají udělat téměř z jakékoli zeleniny – zkuste dýňové, řepné, celerové či dokonce houbové. Samostatnou kapitolu tvoří chipsy z ovoce, které mohou sloužit buď jako samostatná chuťovka, nebo k ozdobení slaných i sladkých jídel. Vydává Euromedia Group k.s., Ikar. domaci chipsy z trouby Soutěžní otázka:

Které jsou tři základní druhy grilů?

nápovědu najdete na: www.chatar-chalupar.cz/grily-pro-pohodu
[form 148 „Soutěž 67“] Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu Domácí chipsy z trouby.   Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 17.4.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 18.4.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.bux.cz

Komentáře

Napsat komentář