Kniha LOOM gumičky pro dva soutěžící!


Správná odpověď: kolem 10 let. Výherci: Jiří Bílý z Luboměře a Veronika Hajdová z Oder. Gratulujeme! 60 originálních ozdob tkaných z barevných gumiček Chcete se skvěle pobavit a ještě získat originální a svěží doplňky a ozdoby? gumicky Pak se rozhodně pusťte do tkaní z gumiček. Dál budete potřebovat už jen maličký tkací stávek a háček. Práce je snadná a neuvěřitelně rychle přibývá, takže ve chvilce budete mít spoustu pestrobarevných náramků, prstýnků, náhrdelníků… „Gumičkování“ rychle získává velikou popularitu, tak neváhejte a připojte se. V téhle knížce najdete hned šedesát úžasných modelů, s detailními rozkresy, návody a názornými fotografiemi. Jen co ale zábavným gumičkám propadnete, začnete tvořit podle vlastní fantazie a žádné instrukce už nebudete potřebovat. Pozvěte třeba i kamarády a rozjeďte veselou barevnou dílnu.   Soutěžní otázka:

Dětští psychologové doporučují, aby sourozenci obývali společný pokoj do věku kolem kolika let?

nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/detsky-pokoj
[form 159 „Soutěž 78“] Dva z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu LOOM gumičky od nakladatelství Metafora.   Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 3.7.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 4.7.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.metafora.cz Save

Komentáře

Napsat komentář