Kniha Maminko, vyprávěj o vaření pro jednoho výherce!


Správná odpověď: 2 557. Výherce: Michaela Vršecká z Hrádku nad Nisou. Gratulujeme! Vyhrajte s námi knihu Maminko, vyprávěj o vaření. Vpisovatelné knížky slouží k zaznamenávání vzpomínek a receptů vašich maminek a babiček. Jedná se o unikátní knížku, kam může maminka nebo babička zachytit rodinné kuchařské tradice, zkušenosti a tipy.  Může zde předávat svoje nejlepší recepty, vyprávět o jejich historii a o zážitcích s nimi spojenými. Se svými nejbližšími se může podělit o tajemství přípravy svých polévek, hlavních jídel, moučníků a dalších dobrot. maminko-vypravej-o-vareni

Knihu vydává www.babickarstvi.cz

Soutěžní otázka:

Kolik bylo dle statistik ukradeno v první polovině roku 2016 jízdních kol?

nápovědu najdete na: www.chatar-chalupar.cz/je-vase-kolo-v-bezpeci

[form 170 „Soutěž 89“] Jeden z vás, který správně odpoví, dostane knihu Maminko, vyprávěj o vaření od babickarstvi.cz.   Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 18.9.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 19.9.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

  Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.babickarstvi.cz Save

Komentáře

Napsat komentář