Kniha Pěstování ve skleníku pro tři soutěžící!


Správná odpověď: ze žhnoucího knotu. Výherci: Zdeňka Lípová z Rychnova nad Kněžnou, Dominik Hlavica z Vlachovic a Johana Gnucová z Trenčína. Gratulujeme! Pěstování ve skleníku, kniha Rogera Marshalla je podrobná příručka pěstování ve skleníku, která obsahuje vše od stavby skleníku a vytvoření vhodného prostředí až po jeho údržbu. Uvádí podrobné informace o tom, jak rostliny množit a sázet, jak pěstovat zeleninu, bylinky i ovoce, aby byla s minimální péčí úroda co největší. Samostatné kapitoly se věnují pěstování ozdobných rostlin, orchidejí, bromélií, kaktusů a sukulentů a nechybí ani pěstování bez půdy. Vydává Euromedia Group,a.s., Knižní klub. 0037796 pestovani ve skleniku Soutěžní otázka:

Z čeho uvolňují katalytické lampy  vonnou esenci?

nápovědu najdete na: www.chatar-chalupar.cz/vanocni-vune-do-bytu-i-na-chalupu

[form 182 „Soutěž 101“] Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu Pěstování ve skleníku. Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 11.12.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 12.12.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.knizniklub.cz   Save

Komentáře

Napsat komentář