Kniha Přírodní kosmetika – jak na to pro tři výherce!


prirodni-kosmetika---jak-na-toSprávná odpověď: tuk extrahovaný ze semen stromu máslovníku afrického. Výherci: Klára Filipská ze Sedlčan, Jindřiška Švecová z Nové Paky a Simon Kopecký z Kroměříže. Gratulujeme! Více jak 200 rad, postupů a návodů k výrobě přírodních kosmetických produktů… Krása z přírody, vyrobte si doma Utrácíte spousty peněz za kosmetiku? A myslíte si, že bez drahých kupovaných přípravků to nejde? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Jde, a ještě u toho ušetříte. Nemluvě o tom, že pro sebe uděláte to nejlepší a pořídíte si to nejzdravější. Naučíme vás míchat nádherně voňavé krémy, tekutá mýdla, šampony, vlasové i obličejové masky, parfémy, přísady do koupele, tělová a odličovací mléka, zkrátka cokoli si vzpomenete. A to vše ze zdravých, stoprocentně přírodních surovin. Dozvíte se také, podle čeho vybírat, jak se vyznat ve všemožných bylinkách a ingrediencích. Fotograficky ilustrované jednoduché recepty vás spolehlivě povedou, takže se brzy stanete skvělými výrobci té nejzdravější přírodní kosmetiky, jakou si jen umíte představit. Soutěžní otázka: Co je bambucké máslo? [form 103 „Soutěž 22“]

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu Přírodní kosmetika – jak na to od nakladatelství Metafora.

Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 7.6.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 8.6.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

  Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.metafora.cz.

Komentáře

Napsat komentář