Kniha Růže milují česnek pro tři výherce!


0037912 ruze miluji cesnek Správná odpověď: na jaře. Výherci: Dáša Štajgrová z Kozolup, Jindřich Lípa z Rychnova nad Kněžnou a Lenka Filipová z Prahy. Gratulujeme! Netradiční a zábavná příručka pro zahrádkáře Růže milují česnek od Louise Riotteové je tento týden cenou v naší soutěži. Víte, že některé rostliny se mají navzájem raději a některé se příliš nesnášejí? Ostatně je to na zahradě vždycky také znát. Naplánujte si tedy svou zahradu tak, abyste z ní měli co největší prospěch a potěšení. Z této knihy se dozvíte, jaké sousedství rostlinám vzájemné prospívá a jaké jim naopak škodí. Vydává tento týden Euromedia Group k.s., Ikar. Soutěžní otázka:

Kdy se obvykle sázejí lilie?

nápovědu najdete na: www.chatar-chalupar.cz/je-cas-vysadit-cibuloviny

[form 141 „Soutěž 60“] Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu Růže milují česnek.   Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 28.2.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 29.2.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

  Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.bux.cz.

Komentáře

Napsat komentář