Kniha Superpotraviny do všech jídel pro tři výherce!


Správná odpověď: v Polsku. Výherci: Kateřina Maryšková z Hrádku nad Nisou, Martina Grubová z Brna a Zdena Vančurová z Nepomuku. Gratulujeme! Rychle, zdravě a lahodně – snadná cesta, jak jíst dobře! 10 superpotravin pro zdraví celé rodiny superpotravinyQUINOA * CIZRNA * KADEŘÁVEK * SLADKÉ BRAMBORY * BORŮVKY * VEJCE * MED * KOKOSOVÝ OLEJ * ŘECKÝ JOGURT * VLAŠSKÉ OŘECHY Většina z nás dokáže alespoň některé ze superpotravin vyjmenovat a vědí, že by je měli jíst. Málokdo už však ví, jak je používat a jednoduše zařadit do svého stravování. Kniha Kelly Pfeifferové představuje deset nejlepších superpotravin a snadnou cestou radí, jak s nimi chutně a zdravě vařit, a udělat z nich součást každodenního jídelníčku.   Soutěžní otázka:

Ve které zemi leží vesnice Zalipie, která proslula pestrobarevnými malbami květin na domech?

nápovědu najdete na: www.chatar-chalupar.cz/vesnice-plna-kvetu

[form 163 „Soutěž 82“] Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu Superpotraviny do všech jídel.   Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 31.7.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 1.8.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.metafora.cz.

Save Save

Komentáře

Napsat komentář