Knihy z babickarstvi.cz pro dva výherce!Web www.floranazahrade.cz pro vás připravil VÁNOČNÍ SOUTĚŽ. Soutěžte s námi v klasických týdenních soutěžích na našem webu od 30.listopadu do 27.prosince. Poté ze všech soutěžících vybereme jednoho, který získá vánoční cenu – termosku od firmy Vaše DEDRA.
Správná odpověď: webový obchod, kde lze nalézt originální dárky pro babičky a dědečky. Výherci: Lucie Oravcová z Bechyně a Jan Weber z Pardubic. Gratulujeme! Vyhrajte s námi knihu Babičko, vyprávěj nebo Dědečku, vyprávěj. Vpisovatelné knížky slouží k zaznamenávání vzpomínek vašich babiček nebo dědečků od dětství po současnost. 3D obálka Babičko, vyprávěj Knihy Babičko, vyprávěj a Dědečku, vyprávěj jsou českými bestsellery a originálními dárky, které vyvolají úsměv na tváři u každé babičky nebo dědečka.  Sami nebo s vaší pomocí budou vyplňovat knížku a odpoví tak na řadu pečlivě vybraných otázek. Vznikne díky tomu kronika, která bude mít pro celou rodinu neocenitelnou hodnotu. 3D obálka Dedecku, vypravej Vzpomínání je zábavná činnost a babička nebo dědeček při tom budou mít pocit sebenaplnění spojený s příjemným vědomím, že se o jejich životní příběh rodina zajímá.

Knihu vydává www.babickarstvi.cz

Soutěžní otázka:

Co je to Babičkářství?

[form 129 „Soutěž 48“] Dva z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu Babičko, vyprávěj nebo Dědečku, vyprávěj od babickarstvi.cz.   Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 6.12.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 7.12.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

  Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.babickarstvi.cz

Komentáře

Napsat komentář