Kosmetika pro zralou pokožku pro tři výherce!


LF night cream_boxSprávná odpověď: kolik chceme. Výherci: Iva Janovcová z Kamenného přívozu, Miloslava Kopancová ze Světlé nad Sázavou a Veronika Žalá z Klatov. Gratulujeme!   V naší soutěži můžete získat kosmetiku Ziaja Lifting solution 40+ Doporučeno pro zralou pokožku 40+. Účinná redukce hlubokých i povrchových vrásek. V rámci zkoušek in vivo prokázám účinek proti vráskám. Hlavní účinná složka – AKTIVNÍ BÁZE PROTI STÁRNUTÍ – získává se nanotechnologií z kukuřice, je vysoce biodostupná a biologicky aktivní. Nanotechnologie – metoda umožňující přenos cenných látek do hlubších vrstev kůže. LF day cream_boxLátka napravuje všechna poškození v mezibuněčných spojích a zvyšuje hustotu pojivové tkáně. Tím úspěšně redukuje jak povrchové, tak hlubší vrásky. Sada obsahuje denní krémnoční krém a krém na ruce.     Soutěžní otázka:

Kolik šálků zeleného čaje můžeme denně vypít?

nápovědu najdete na: www.chatar-chalupar.cz/o-zelenem-caji
[form 151 „Soutěž 70“] Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou sadu kosmetiky Ziaja Lifting Solution 40+.   LF hand creamPravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 8.5.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 9.5.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.ziaja.cz nebo www.ruzova10.cz      

Komentáře

Napsat komentář