Kosmetika ZIAJA s kozím mlékem pro tři soutěžící!


Správná odpověď: 5. Výherci: Simona Hanáková z Mostu, Renata Říhová z Prahy a Helena Vojtová z Mníšku. Gratulujeme! Tento týden soutěžíme o balíček kosmetiky Ziaja s kozím mlékem. Výherní balíček obsahuje následující krémy:

Denní krém pro suchou pleť s kozím mlékem, který intenzivně zvlhčuje svrchní pokožku a hlubší vrstvy pokožky, dodává pokožce chybějící přírodní vyživující složky a napomáhá obnově pokožky a vyhlazuje menší vrásky. Krém viditelně zmírňuje podráždění, pokožka má odpovídající úroveň hydratace a pleť je hladká a pevná.

Noční krém pro suchou pleť s kozím mlékem, který nahrazuje nedostatek přírodních vyživovacích složek. Posilňuje přírodní tukovou vrstvu a zabraňuje dehydrataci pokožky. Také zvyšuje schopnost obnovy pokožky a vyhlazuje menší vrásky. Pokožka má dostatek vyživujících složek a je pevná. Pleť je méně náchylná k tvorbě vrásek.

Oční krém pro suchou pleť s kozím mlékem zvlhčuje, vyhlazuje a jemně napíná pokožku a zabraňuje ztrátě její pružnosti. Vyživuje a viditelně vyhlazuje menší vrásky.

  Soutěžní otázka:

Kolik produktů patří do nové řady kosmetiky Ziaja cupuacu?

nápovědu najdete na: www.ziaja.cz

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*
Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balíček kosmetiky Ziaja s kozím mlékem.. Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 21.5.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 22.6.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.ziaja.cz a www.ruzova10.cz

Uložit Uložit

Komentáře

Napsat komentář