Krmivo pro psa pro čtyři výherce!


ontarioSprávná odpověď: do deseti. Výherci: Věra Dočkalová ze Zlína, Milan Hrubý ze Slatiňan, Zdeněk Kápička z Třemošnice a Jaroslav Koloros z Janovic. Gratulujeme! Tento týden můžete v naší soutěži získat krmivo pro vašeho psa. Kompletní krmivo s kuřecím masem a zeleninou pro dospělé psy středních plemen od 1 do 7 let – Ontario Adult Medium. Kompletní krmivo pro dospělé psy středních plemen od 1 do 7 let. Ontario je vysoce kvalitní krmivo vyrobené ze 60% kuřecího nebo 50% jehněčího masa a zeleniny. Obsah kvalitního masa zajišťuje vysokou stravitelnost a využitelnost krmiva. Nově upravená receptura s nízkým obsahem obilovin nezatěžuje organismus a zabraňuje výskytu potravních intolerancí. Ontario je obohaceno o funkční komponenty a suroviny, které mají pozitivní vliv na zdraví a vitalitu psa.           Soutěžní otázka:

Do kolika skupin se řadí plemena psů podle FCI?

[form 133 „Soutěž 52“] Čtyři z vás, kteří správně odpoví, dostanou 2,5 kg balení krmiva Ontario.   Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 3.1.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 4.1.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

  Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.ontario-pet.cz a www.superzoo.cz.  

Komentáře

Napsat komentář