Krmivo pro psy Ontario pro dva soutěžící!


Správná odpověď: teploty nad 50 °C. Výherci: Sylva Klementová z Teplic a Jan Ryba z Brna. Gratulujeme! Tento týden v naší soutěži mohou získat dva z vás kompletní krmivo s jehněčím masem a rýží pro dospělé psy středních plemen (1-8 let), které má hypoalergenní recepturu s nízkým obsahem obilovin. Vyvážené složení pro zdravé fungování celého organismu. Hlavním benefitem je vysoký podíl proteinů z jehněčího masa, důležitých pro dobrou kondici psa. Hypoalergenní ingredience poskytující zdravé zažívání. Krmivo obsahuje speciální mix bylinek a koření, zejména anýz, hřebíček a mořské řasy pro udržení správné ústní hygieny a zdravých zubů. Soutěžní otázka:

Jak vysoké teploty u nátěrových hmot ve spreji mohou způsobit výbuch?

nápovědu najdete na: www.chatar-chalupar.cz/skladovani-naterovych-hmot

[form 201 „Soutěž 120“] Dva z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balení 2,25 kg krmiva Ontario Medium Lamb and rice. Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 23.4.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 24.4.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Uložit

Komentáře

Napsat komentář