Kuchyňské náčiní pro výherce!


Správná odpověď: až o 6 °C. Výherci: Eva Varaďová z Teplic, Blanka Uhříková z Frýdku-Místku a Lenka Borovičková z Chvalíkovic. Gratulujeme! Tento týden s námi můžete soutěžit o sadu kuchyňského náčiní GRUPIES 6in1 multicolor od firmy Vaše DEDRA. Náčiní má délku cca 32 cm a je vyrobeno z tvrzeného vysoce odolného termoplastu. dedra-sada Sada obsahuje: 1. 1x obracečka 2. 1x hlubší vařečku s cedníkem 3. 1x hlubší vařečku 4. 1x naběračka s praktickými výlevkami 5. 1x sítko na špagety 6. 1x lis/šťouchadlo na brambory Ideální k přípravě šťouchaných brambor, bramborové kaše, k obracení jídla připravovaného na pánvi (např. palačinky, lívance, omelety), k vyndávání ovocných knedlíků, noků nebo těstovin z horké vody, servírování polévek, omáček… Lze mýt v myčce a používat na vše nádobí včetně toho s nepřilnavým povrchem. Díky důmyslnému zpracování zabírá minimum místa = jednotlivá náčiní do sebe zacvaknete a lis/šťouchadlo na brambory slouží jako stojánek. Soutěžní otázka:

O kolik stupňů dokáže solární ohřev zvýšit teplotu vody v bazénu?

nápovědu najdete na: www.chatar-chalupar.cz/nechte-slunce-ohrivat-vodu
[form 162 „Soutěž 81“] Dva z vás, kteří správně odpoví, dostanou sadu kuchyňského náčiní GRUPIES 6in1 multicolor od firmy Vaše DEDRA.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 24.7.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 27.7.2016. Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme! Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.dedra.cz Save Save Save

Komentáře

Napsat komentář