Kuchyňský nůž pro dva výherce!


Správná odpověď: z jižních oblastí Ruska. Výherci: Saša Danýšková ze Sadské a Viktorie Smrčková z Klatov. Gratulujeme! Tento týden můžete v naší soutěži získat kuchyňský nůž TREND od firmy KDS Sedlčany. Kuchařský nůž 7 TREND má délku čepele 175 mm. kuchyňský nůž TREND 7 Kuchyňské nože TREND tvoří typovou řadu, která se od standardních výrobků liší zejména použitím vysoce kvalitní oceli s přísadou molybdenu a vanadu. Tyto prvky zvyšují životnost čepele a zajišťují její vyšší tvrdost (52 – 54 HRc). Upevnění střenky k čepeli je řešeno klasickým způsobem – nýtováním, což vylučuje vylomení čepele ze střenky. Nože jsou určeny pro náročné zákazníky preferující kvalitu. ilustrační foto Umožňují mytí v automatických myčkách. Nože řady TREND byly hodnoceny kladně Státní zkušebnou a jsou hygienicky nezávadné.
  Soutěžní otázka:

Odkud s největší pravděbodobností pochází křen?

nápovědu najdete na: www.chatar-chalupar.cz/kdyz-je-neco-jako-kren [form 152 „Soutěž 71“] Dva z vás, kteří správně odpoví, dostanou kuchyňský nůž TREND 7.   Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 15.5.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 16.5.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.kds.cz

Komentáře

Napsat komentář