Mýdlový čistič ALEX pro tři výherce!


alexAlex mýdlový čistič na dřevěný a laminátový nábytek účinně odstraní nečistotu, špínu i prach a nezanechává šmouhy. Je určený na čištění nábytku, dveří, rámů apod. ze dřeva i laminátu. Jeho výjimečné složení povrchy nevysušuje, zachovává přirozený vzhled nábytku. Díky svému exkluzivnímu mýdlovému složení s šetrným pH garantuje maximální péči a výživu povrchů, kterým dodává i lesk.       Soutěžní otázka: Kolikrát ročně vychází časopis FLORA? [form 83 „Soutěž 2“]   Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou ALEX mýdlový čistič na všechny typy nábytku od firmy MARCA.CZ.   Pravidla soutěže:   Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 18.1.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 19.1.2015.  

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

  Další podmínky soutěže najdete zde. Správná odpověď: 12 x. Výherci: Ludmila Zourková ze Slatinic, Květuš Kmínek z Děčína a Petr Předložil z Uherského Hradiště. Gratulujeme!

Komentáře

Napsat komentář