Mykorhizní přípravek pro tři výherce!


symbivit Správná odpověď: okolo 12 barů. Výherci: Miluše Kyptová z Prahy, Jiří Kulíšek z Halenkovic a Lenka Novotná z Třebíče. Gratulujeme! Česká firma Symbiom je výrobcem mykorhizních přípravků pro rostliny. Mykorhiza je přátelský vztah mezi prospěšnou půdní houbou a rostlinou. Díky mykorhizním houbám se k rostlinám dostává více živin a vody, čímž jsou rostliny zcela přirozeným způsobem lépe vyživovány a lépe prospívají. Mykorhizní přípravek Symbivit je vhodný pro pokojové rostliny, okrasné keře a stromy, bylinky, ovocné stromy a keře. Po aplikaci mykorhizního přípravku se rostliny stávají odolnější, zdravější a dochází k lepšímu růstu, vyšší plodnosti a bohatšímu kvetení. Mykorhiza by neměla chybět u žádné výsadby.   Soutěžní otázka:

Jaký dlouhodobý, tzv. statický tlak by měla mít kvalitní hadice na zalévání zahrady?

nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/kdo-za-nas-zalije-zahradu
[form 158 „Soutěž 77“] Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou mykorhizní přípravek Symbivit.   Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 26.6.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 27.6.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.symbiom.cz Save

Komentáře

Napsat komentář