Mykorhizní přípravek pro tři výherce!


symbivitSprávná odpověď: nadzemní a podzemní. Výherci: Ilona juráňová z Branek, Michaela Bicanová z Protivína a Hana Smetanová z Uherčic. Gratulujeme! Česká firma Symbiom je výrobcem mykorhizních přípravků pro rostliny. Mykorhiza je přátelský vztah mezi prospěšnou půdní houbou a rostlinou. Díky mykorhizním houbám se k rostlinám dostává více živin a vody, čímž jsou rostliny zcela přirozeným způsobem lépe vyživovány a lépe prospívají. Mykorhizní přípravek Symbivit je vhodný pro pokojové rostliny, okrasné keře a stromy, bylinky, ovocné stromy a keře. Po aplikaci mykorhizního přípravku se rostliny stávají odolnější, zdravější a dochází k lepšímu růstu, vyšší plodnosti a bohatšímu kvetení. Mykorhiza by neměla chybět u žádné výsadby.   Soutěžní otázka:

Zavlažování dělíme na jaké dva typy?

nápovědu najdete na: www.chatar-chalupar.cz/zavlazovani-zahrady
[form 169 „Soutěž 88“] Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou mykorhizní přípravek Symbivit.   Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 11.9.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 12.9.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.symbiom.cz Save

Komentáře

Napsat komentář