Mykorhizní přípravek Symbiom pro tři výherce!


symbivitSprávná odpověď: 4. Výherci: Dana Kápičková z Třemošnice, Stanislav Koblížek z Chrastu a Iveta Ouhrabková z Vrchlabí. Gratulujeme! Česká firma Symbiom je výrobcem mykorhizních přípravků pro rostliny. Mykorhiza je přátelský vztah mezi prospěšnou půdní houbou a rostlinou. Díky mykorhizním houbám se k rostlinám dostává více živin a vody, čímž jsou rostliny zcela přirozeným způsobem lépe vyživovány a lépe prospívají. Mykorhizní přípravek Symbivit je vhodný pro pokojové rostliny, okrasné keře a stromy, bylinky, ovocné stromy a keře. Po aplikaci mykorhizního přípravku se rostliny stávají odolnější, zdravější a dochází k lepšímu růstu, vyšší plodnosti a bohatšímu kvetení. Mykorhiza by neměla chybět u žádné výsadby.   Soutěžní otázka:
Kolik cihel použil při stavbě svého rodinného domu architekt Vladimír Kříž? Nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/stavba-bez-zedniku
[form 175 „Soutěž 94“] Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou mykorhizní přípravek Symbiom. Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 23.10.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 24.10.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.symbiom.cz

Save

Komentáře

Napsat komentář