Neobvyklá kuchařka pro tři výherce!


anifeNeobvyklá kuchařská kniha To jsem já, Anife z pera Anife Vyskočilové obsahuje nejen recepty z nejrůznějších exotických kuchyní, ale i nesčetné příběhy z cest a historky ze života, nemluvě o poutavých fotografiích. Anife postupně představuje střípky z kuchařského umění a životního stylu Maroka, Tuniska, Bosny, Turecka a svého rodného Bulharska. Díky její radosti ze života, neutuchající lásce k vaření a svéráznému stylu se v této knize čtenáři nabízejí jedinečné, nejen kulinářské zážitky, a láká k vaření, ochutnávání i cestování. Vydává Euromedia Group k.s., Ikar. Soutěžní otázka: Burek je skupina plněného pečeného nebo smaženého pečiva z tenkého listového těsta známého jako filo (nebo yufka). Čím není burek plněný? [form 89 „Soutěž 8“] Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou kuchařskou knihu To jsem já, Anife z nakladatelství Ikar. Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 1.3.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 2.3.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

  Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.ikar.cz. Správná odpověď: rybou. Výherci: Radmila Kutišová z Křižanovic, Libuše Špačková z Jíloviště a Adam Podgrabiňski z Ostravy. Gratulujeme!

Komentáře

Napsat komentář