Originální průvodce přírodou pro tři soutěžící!


Správná odpověď: když se minimální noční teploty vzduchu ještě nedostávají trvale pod bod mrazu a teplota vody se pohybuje mezi 10 až 15 °C. Výherci: Oldřiška Urbanová ze Zubří, Jozef Gmuc z Spišské Nové Vsi a Adam Podgrabiński z Ostravy. Gratulujeme! Nové přepracované vydání úspěšné encyklopedie planých rostlin Co tu kvete? Originální průvodce přírodou (autorka Margot Spohnová a kolektiv) obsahuje přehled nejběžnějších druhů. Seřazuje je do skupin, které jsou velmi snadno určitelné i bez větších botanických znalostí. Stačí si všímat základních znaků: jakou mají květy baru, jestli jsou souměrné a zda jde o strom, keř nebo travinu. Kniha nabízí nejen podrobný popis jednotlivých rostlin i s výstižnými ilustracemi, ale také základní informace o biotopech a uvádí přehledné tabulky a náčrty ilustrující botanické termíny, jako jsou typy květenství, plodů, stonků či postavení listů. Vydává Euromedia Group k.s., Ikar. co tu kvete?

Soutěžní otázka: Kdy je nejlepší zazimovat bazén? nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/tak-zase-az-za-rok [form 154 „Soutěž 73“] Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu Co tu kvete? Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 29.5.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 30.5.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.bux.cz

Komentáře

Napsat komentář