Pánská kosmetika ZIAJA pro tři výherce!


Správná odpověď: 2%. Výherci: Radim Mráček z Prahy, Františka Hájová z Lomnice a Jana Rybáková z Frýdlantu. Gratulujeme! Tento týden s námi můžete soutěžit o pánskou sadu kosmetiky Ziaja. muziPÁNSKÁ SADA ZIAJA obsahuje sprchový gel 300 ml, pleťový krém 50 ml a antiperspirant 60 ml. Hlavní složka: Lufa válcovitá – přírodní olej z egyptského druhu tykve. Regeneruje a posiluje pokožku. Odstraňuje účinky nedostatku lipidů, jako je např.drsná a suchá pokožka, nadměrné rohovatění pokožky a její mikroskopická poranění. Zajišťuje pokožce jemnost, hladkost,pevnost a pružnost.   Soutěžní otázka: Při jaké koncentraci oxidu uhličitého ve vzduchu se projeví jeho toxické účinky? nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/dobry-komin-znamena-bezpeci [form 189 „Soutěž 108“] Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček pánské kosmetiky od Ziaja. Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 29.1.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 30.1.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.ruzova10.cz, nebo www.ziaja.cz Uložit

Komentáře

Napsat komentář