Pro tři výherce balíček od firmy Blex!


Správná odpověď: 2002. Výherci: Marie Hořejší z Opařan, Ivana Plechatá z Prahy 3 a Dominik Řezáč z Plzně. Gratulujeme! Karlovarská společnost BLEX, a.s., založená již v roce 1919, je tradičním výrobcem kuchyňského zboží nejen pro tuzemský trh. V současné době dodává BLEX své výrobky do více než 55 států světa, což přestavuje 80% z celkových tržeb. Široký sortiment zboží tvoří  59 druhů a 155 typů výrobků, které se uplatní v domácnostech i restauračních a potravinářských provozech. blex V naší soutěži můžete získat balíček, který obsahuje pečící fólii NoStick s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem Teflon. Rozměr je 33 x 40 cm. Lze ji přizpůsobit zastřihnutím jakémukoliv tvaru. Dále vyhrajete koš na smažení pomfritů, který je vyroben z ocelového pomfritového tkaniva s oky 2×2 mm a používá se ke smažení pomfritů ve fritézách nebo v hrnci. Poslední součástí balíčku je sada formiček na cukroví ve tvaru květu a ořechu. Soutěžní otázka: Od kterého roku vychází časopis Flora? [form 98 „Soutěž 17“]

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček od firmy Blex.

Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 3.5.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 4.5.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

  Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.blex.cz.

Komentáře

Napsat komentář