Sada dřevěného kuchyňského náčiní pro dva výherce!


Tento týden soutěžíme na našem webu s firmou DŘEVOTVAR o sadu kuchyňského náčiní. Firma Dřevotvar nabízí široký sortiment kuchyňského náčiní v originálním designu, se značkou kvality od českého výrobce. Ke zpracování je použito masivní bukové dřevo, s certifikátem FSC. Zdravotní nezávadnost je samozřejmostí! Firma Dřevotvar družstvo Jablonné nad Orlicí vyrobí a vyváží vařečky do celého světa a řadí se mezi největší výrobce tohoto typu zboží. Výherní sada obsahuje: skládací prkénko, tři vařečky, široké kleště a obracečku. Soutěžní otázka: Kolik  Dřevotvar vyrobí a vyveze do celého světa vařeček ročně? [form 82 „Soutěž 1“]   Dva z vás, kteří správně odpoví, dostanou sadu kuchyňského náčiní od firmy Dřevotvar.   Pravidla soutěže:   Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 11.1.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 12.1.2015.  

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

  Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.drevotvar.cz. Správná odpověď: 1 500 000 kusů. Výherci: Lucie Česáková z Hradce Králové a Tereza Kovandová ze Zásmuk. Gratulujeme!

Komentáře

Napsat komentář