Soutěž pro tři výherce o výrobky BLEX!


Karlovarská společnost BLEX, a.s., založená již v roce 1919, je tradičním výrobcem kuchyňského zboží nejen pro tuzemský trh. V současné době dodává BLEX své výrobky do více než 55 států světa, což přestavuje 80% z celkových tržeb. Široký sortiment zboží tvoří  59 druhů a 155 typů výrobků, které se uplatní v domácnostech i restauračních a potravinářských provozech. V naší soutěži můžete získat balíček, který obsahuje pečící fólii NoStick s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem Teflon. Rozměr je 33 x 40 cm. Lze ji přizpůsobit zastřihnutím jakémukoliv tvaru. folie_blexDruhým výrobkem je koš na smažení pomfritů, který je vyroben z ocelového pomfritového tkaniva s oky 2×2 mm a používá se ke smažení pomfritů ve fritézách nebo v hrnci. kos_blex   Soutěžní otázka: Největší spotřebu pomfritů, což je 75 kg na osobu ročně, mají ve které zemi? [form 84 „Soutěž 3“]   Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou pečící fólii NoStick a koš na smažení pomfritů od firmy BLEX.   Pravidla soutěže:   Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 25.1.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 26.1.2015.  

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

  Další podmínky soutěže najdete zde. Další informace o partnerovi soutěže najdete na www.blex.cz. Správná odpověď: v Belgii. Výherci: Kateřina Pavlásková z Hořiček, Lucie Kolibříková z Podbořan a Miloslav Kábrle z Karviné. Gratulujeme!  

Komentáře

Napsat komentář