Soutěžíme o balíčky CutisHelp Akné!


Správná odpověď: čistící emulze.

Výherci: Jiří Baxa z Lomu, Jana Vítovcová z Plzně a Zuzana Brňová z Hroznové Lhoty. Gratulujeme!

S KONOPÍM PROTI AKNÉ

CutisHelp zdravotní kosmetika vytvořila speciální přípravky pro každodenní účinnou péči o pleť s projevy akné. Kombinuje známé protizánětlivé, antibakteriální a regenerační vlastnosti bioaktivních látek konopí setého (Cannabis sativa) s dalšími osvědčenými farmaceutickými složkami (retinol, kyselina azelaová), které společně efektivně ovlivňují kožní procesy způsobující tvorbu akné. CutisHelp AKNÉ konopný krém denní a noční regulují nadměrnou tvorbu kožního mazu, zvýšené rohovatění buněk v oblasti mazových žláz, které jsou jimi následně ucpávány a intenzivně ničí množící se bakterie (Propionibacterium acnes). Důležitou součástí efektivní péče je i pravidelné důkladné čištění pokožky před aplikací krémů pomocí šetrné micelární vody řady AKNÉ. Výrobky CutisHelp pomáhají problematické pleti s lehkými i těžšími projevy akné v období dospívání i pozdějšího věku a navrací jí čistý a zdravý vzhled. CutisHelp zdravotní kosmetika je používaná a doporučována odbornými lékaři a najdete ji výhradně v sítích lékáren.

www.CutisHelp.com

  Soutěžní otázka: Jaký produkt ještě patří do řady akné české značky konopné zdravotní kosmetiky CutisHelp? nápovědu najdete na: www.cutishelp.com [form 164 „Soutěž 83“] Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček výrobků CutisHelp Akné, každý v hodnotě 547 Kč. Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 7.8.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 8.8.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.cutishelp.com Save

Komentáře

Napsat komentář