Struhadlo pro tři výherce!


Správná odpověď: až 30%. Výherci: Eva Hrbáčková z Kladna, Eva Waligórová z Hlučína a Lenka Zjavková z Jeseníku. Gratulujeme! Tento týden soutěžíme o praktické struhadlo do ruky od firmy Vaše DEDRA. Struhadlo se pohodlně drží a stejně tak i ovládá. Protiskluzová rukojeť je opatřena ABS soft touch materiálem (protiskluzový, příjemný na dotek). V horní části praktický otvor sloužící k struhadloozavěšení na kuchyňskou rampu. Lze mýt v myčce. Vyrobeno z tvrzeného plastu a nerezavějící oceli. Max. rozměry: 28 x 5,5 x 5 cm, délka strouhacích ploch 13,5 cm. Struhadlo je vybaveno dvěma strouhacími plochami z prvotřídní nerezavějící oceli s jejichž pomocí rychle a bez velké námahy nastrouháte různé druhy zeleniny, ovoce, ale také sýr, čokoládu nebo muškátový oříšek…   Soutěžní otázka:

Jaký obsah tuku mají tvrdé sýry?

[form 178 „Soutěž 97“] Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou struhadlo od firmy Vaše DEDRA. Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 13.11.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 14.11.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.dedra.cz. Save

Komentáře

Napsat komentář