Symbiom pro tři výherce!


Správná odpověď: muška, jejíž larvy vyhlodávají kořen mrkve. Výherci: Ladislava Stefanovská z České Lípy, Simona Mlčáková z Kvasic a Lukáš Hlaváček z Prahy . Gratulujeme! Česká firma Symbiom je výrobcem mykorhizních přípravků pro rostliny. Mykorhiza je přátelský vztah mezi prospěšnou půdní houbou a rostlinou. Díky mykorhizním houbám se k rostlinám dostává více živin a vody, čímž jsou rostliny zcela přirozeným způsobem lépe vyživovány a lépe prospívají. Mykorhizní přípravek Symbivit je vhodný pro pokojové rostliny, okrasné keře a stromy, bylinky, ovocné stromy a keře. Po aplikaci mykorhizního přípravku se rostliny stávají odolnější, zdravější a dochází k lepšímu růstu, vyšší plodnosti a bohatšímu kvetení. Mykorhiza by neměla chybět u žádné výsadby. Soutěžní otázka:
Co je pochmurnatka mrkvová? Nápovědu najdete na: www.floranazahrade.cz/pestovani-mrkve-a-petrzele-je-to-snadne-ale
[form 202 „Soutěž 121“] Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou mykorhizní přípravek Symbiom. Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 1.5.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 2.5.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.symbiom.cz

Uložit

Komentáře

Napsat komentář