Kniha Detox pro šest soutěžících!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: z Lotyšska.

Výherci: Renata Cmíralová z Poděbrad, Anna Suchářová z Lázní Bělohrad, František Mates z Vítkova, Petra Hodačová z Úval, Eliška Peňová z Brna a Kateřina Volasová ze Sudoměře. Gratulujeme!

40 receptů na celý rok, které pomohou zbavit tělo škodlivých látek a získat zpět energii.

Stres, únava, nachlazení, zažívací potíže, přemíra nezdravého jídla, to všechno nás připravuje o energii a zanáší organismus škodlivými látkami.

 

Proto je třeba se jich zbavit. Pročistit tělo a dostat se znovu do formy! Taková detoxikace ale může být docela příjemná. A rozhodně nejde o žádné mučení nebo hladovění. Naopak. Budete si pochutnávat na lahůdkách pro nejmlsnější jazýčky.

V téhle knize jsme pro vás připravili rovných 40 receptů na všechna čtyři roční období. Nic si nemusíte odpírat, najdete tu předkrmy, saláty, hlavní jídla i slaďoučké dezerty. A protože nikdo nemá nadbytek času, určitě potěší i to, že všechna jídla jsou připravená raz dva. Naše těla se neustále musejí vyrovnávat s velikou zátěží. A játra, ta výkonná filtrační stanice, jsou prostě někdy přetížená. A tak si zaslouží malou dovolenou. Stačí tři dny čtyřikrát v roce.

Uvidíte, jak budete sršet energií!


Soutěžní otázka:

Z jaké země pochází odrůda jablek Roberts?

Nápovědu najdete na: www.floranazahrade.cz/uz-jste-ochutnali-chokecherry

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Šest z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají knihu DETOX.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 1.4.2018. Vyhodnocení soutěže proběhne 3.4.2018.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.metafora.cz

Uložit

Kniha Detox pro šest soutěžících!