Balíček Cutishelp pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: Bocanol.

Výherci:Helena Vurzová z Valašského Meziříčí, Alenka Mrázová z Krnova a Josef Koláčník z Přelouče. Gratulujeme!

Jak na akné?

Česká značka konopné zdravotní kosmetiky CutisHelp vytvořila speciální přípravky pro každodenní účinnou péči o pleť s projevy akné. Kombinuje známé protizánětlivé, antibakteriální a regenerační vlastnosti bioaktivních látek konopí setého (Cannabis sativa) s dalšími osvědčenými farmaceutickými složkami (retinol, kyselina azelaová), které společně efektivně ovlivňují kožní procesy způsobující tvorbu akné.

Důležitou součástí efektivní péče je především pravidelné důkladné čištění pokožky na noc před aplikací krémů. Kvalitního výsledku dosáhnete pomoci mycí emulze CutisHelp AKNÉ.

CutisHelp AKNÉ konopný krém noční reguluje nadměrnou tvorbu kožního mazu a snižuje rohovatění buněk v oblasti mazových žláz, které jsou jimi následně ucpávány. Efektivně ošetří aknózní pleť na noc, neboť také intenzivně ničí množící se bakterie (Propionibacterium acnes).

Výrobky CutisHelp pomáhají problematické pleti s lehkými i těžšími projevy akné v období dospívání i pozdějšího věku a navrací jí čistý a zdravý vzhled.

CutisHelp zdravotní kosmetika je používaná a doporučována odbornými lékaři a najdete ji výhradně v sítích lékáren.

www.CutisHelp.cz

 

Soutěžní otázka:

Jakou protizánětlivou kompozici obsahuje CutisHelp Cannabiox-E AKTIVNÍ EMOLIENS?

Nápovědu najdete na: www.CutisHelp.com

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Tři z vás, kteří odpoví správně na naši otázku, získají balíček proti akné od Cutishelpu.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 19.11.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 27.11.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.CutisHelp.com

Uložit

Uložit

Balíček Cutishelp pro tři výherce!