CutisHelp Mentolen a Dolor-end pro tři soutěžící!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: 2.

Výherci: Alena Sýkorová z Třince, Vladimír Šejnoha z Prahy a Zuzana Mácová z Kladna. Gratulujeme!

POMOC PŘI BOLESTECH KLOUBŮ, SVALŮ, ŠLACH A ZAD

Bolesti pohybového aparátu ve větší, či menší míře občas postihnou každého z nás. Mohou být způsobeny onemocněním, ale například i přetížením, dlouhodobou námahou nebo únavou.

Pomoc při akutních i chronických bolestech kloubů, svalů, šlach a zad nabízejí dva přípravky z řady zdravotní kosmetiky české značky CutisHelp. Účinnou složkou přípravků je patentovaný olej extrahovaný speciální nechemickou cestou ze semen technického konopí, který má výrazné protizánětlivé a regenerační vlastnosti.

CutisHelp DOLOR-END konopné mazání je vysoce účinný přípravek při chronickém i akutním zánětlivém a bolestivém postižení pohybového aparátu. Aktivní složka: extrahovaný konopný olej, extrakt Boswellia serrata.

CutisHelp MENTOLEN konopné mazání je přípravek pro zevní aplikaci při bolestech pohybového aparátu s výrazným chladivým efektem. Je možné jej používat i k lokálním masážím a jako účinný doplněk péče v případě sportovních aktivit nebo jakékoli nadměrné fyzické zátěže. Aktivní složka: extrahovaný konopný olej, mentol, olej z Máty peprné.

Produkty značky CutisHelp doporučují odborní lékaři a jsou k dostání výhradně v síti lékáren.

Více na www. CutisHelp.com

Soutěžní otázka:

Kolik produktů patří do řady CutisHelp MEDICA?

nápovědu najdete na: www.cutishelp.cz

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*
]

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají CutisHelp Mentolen a Dolor-end.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 14.5.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 12.6.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.CutisHelp.com

Uložit

Uložit

CutisHelp Mentolen a Dolor-end pro tři soutěžící!