Dvě vstupenky na výstavu HOBBY v Českých Budějovicích pro pět výherců!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: Stavba od A do Z.

Výherci: Ilona Jirotková z Prachovic, Marketa Křelovcová ze Stříbra, Renata Zborníková z Českých Budějovic, Ladislav Havel ze Sychrova a Anna Pytlíková z Holýšova. Gratulujeme!

VÝSTAVA HOBBY LETOS POPRVÉ SE STAVEBNÍM VELETRHEM

2 jarní výstavy za cenu 1 vstupenky od 8. května na Výstavišti v Českých Budějovicích!

28. ročník velmi oblíbené výstavy HOBBY na Výstavišti v Českých Budějovicích s sebou přinese i řadu NOVINEK. Pestrý pětidenní program bude atraktivní a zaměřený na všechny věkové generace od nejmenších návštěvníků. Absolutní novinkou je STAVEBNÍ VELETRH s podtitulem „Stavba od A do Z“. Prezentovat se bude vše pro dům od stavby po rekonstrukci včetně nových a moderních technologií. Součástí veletrhu budou i odborné přednášky pro veřejnost. Celý veletrh proběhne v pavilonu T a na přilehlých venkovních plochách. Vystavovatelé budou prezentovat novinky z architektury, bydlení a stavebnictví jako jsou stavební materiály, výrobky, technologie apod. Více informací na www.vcb.cz

 

Soutěžní otázka:

JAKÝ JE PODTITUL PRVNÍHO ROČNÍKU STAVEBNÍHO VELETRHU, který probíhá paralelně s tradiční výstavou HOBBY?

Nápovědu najdete na: www.vcb.cz

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Pět z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získá čestnou vstupenku pro 2 osoby. Čestná vstupenka opravňuje ke vstupu na výstavy HOBBY a Stavební veletrh v rámci jednoho libovolně zvoleného dne konání výstavy v termínu od 8. do 12. 5. 2019.

 

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 28.4.2019. Vyhodnocení soutěže proběhne do 30.4.2019.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.vcb.cz

Dvě vstupenky na výstavu HOBBY v Českých Budějovicích pro pět výherců!