Hnojivo pro pět výherců!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: Kalium.

Výherci: Pavla Drdlová z Brna, Nikola Pelcová z Vítkova, Marie Romanovská z Havlíčkova Brodu, Jan Němčanský z Ratíškovic a Zdeněk Vittiš z Bohutína. Gratulujeme!

Tento týden s námi můžete soutěžit o hnojiva z e-shopu Adera.

hnojivaUNIVERZÁL je univerzální kapalné hnojivo pro všechny rostliny. Vysoký obsah draslíku podporuje bohaté květenství.

ORCHIDEJE je vyvážena kapalná výživa pro dlouhodobý zdravý růst a bohatý květ. Stopové prvky v aktivní chelátové formě předcházejí nedostatku při vyčerpání půdy nebo vlivu příliš tvrdé vody.

KVĚT je kapalná specifická výživa určena pro všechny kvetoucí rostliny. Vysoký obsah draslíku zajisti bohaté a dlouhodobé květenství, stopové prvky předcházejí nedostatku při vyčerpání půdy nebo vlivu příliš tvrdé vody.

ZELENE ROSTLINY je kapalné hnojivo určené pro všechny bytové zelené rostliny. Složeni hnojiva zajistí brilantní barvu listů, stopové prvky předcházejí nedostatku po vyčerpání půdy nebo vlivu příliš tvrdé vody.

MUŠKAT je kapalná výživa umožňující zdravý růst brilantní barvu listů a květů. Vysoký obsah draslíku zajisti bohaté a dlouhodobé květenství, stopové prvky v aktivní chelátové formě předcházejí nedostatku při vyčerpaní půdy nebo vlivu příliš tvrdé vody.

Soutěžní otázka:

Jaký je latinský název draslíku?

[form 117 “Soutěž 36”]

Pět z vás, kteří správně odpoví, dostanou hnojivo od e-shopu Adera.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 13.9.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 15.9.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: eshop.adera.cz.

Hnojivo pro pět výherců!