Kniha RAW živá strava pro dva výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: do roku 1846.

Výherci: Milada Šedová z Rosic u Chrastí a Josef Páša z Ústí nad Labem. Gratulujeme!

Tentokrát v naší soutěži můžete získat knihu RAW živá strava – recepty pro zdraví, vitalitu a štíhlou linii z nakladatelství Alpress.

RAW ŽIVÁ STRAVA – RECEPTY PRO ZDRAVÍ, VITALITU A ŠTÍHLOU LINII
Syrová strava, živá strava neboli raw food či vitariánství je způsob stravování, jehož základ spočívá v co nejšetrnější úpravě potravin, aby se v jídle i pití zachovalo maximum vitamínů, minerálů, enzymů a dalších důležitých látek. Autorka knihy AITKEN LYNELLE SCOTT nabízí informace, rady, tipy a hlavně recepty na to, jak připravit bez vaření chutné pokrmy, třeba i příjemně teplé.


Soutěžní otázka:

Do kterého roku sahá historie domu z našeho článku Jak se zachránila stará škola?

Nápovědu najdete  ZDE

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Dva z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají knihu RAW živá strava – recepty pro zdraví, vitalitu a štíhlou linii z nakladatelství Alpress.

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 21.4.2024. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Kniha RAW živá strava pro dva výherce!