Originální průvodce přírodou pro tři soutěžící!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: když se minimální noční teploty vzduchu ještě nedostávají trvale pod bod mrazu a teplota vody se pohybuje mezi 10 až 15 °C.

Výherci: Oldřiška Urbanová ze Zubří, Jozef Gmuc z Spišské Nové Vsi a Adam Podgrabiński z Ostravy. Gratulujeme!

Nové přepracované vydání úspěšné encyklopedie planých rostlin Co tu kvete? Originální průvodce přírodou (autorka Margot Spohnová a kolektiv) obsahuje přehled nejběžnějších druhů. Seřazuje je do skupin, které jsou velmi snadno určitelné i bez větších botanických znalostí. Stačí si všímat základních znaků: jakou mají květy baru, jestli jsou souměrné a zda jde o strom, keř nebo travinu. Kniha nabízí nejen podrobný popis jednotlivých rostlin i s výstižnými ilustracemi, ale také základní informace o biotopech a uvádí přehledné tabulky a náčrty ilustrující botanické termíny, jako jsou typy květenství, plodů, stonků či postavení listů. Vydává Euromedia Group k.s., Ikar.

co tu kvete?


Soutěžní otázka:

Kdy je nejlepší zazimovat bazén?

nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/tak-zase-az-za-rok

[form 154 “Soutěž 73”]

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu Co tu kvete?


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 29.5.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 30.5.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.bux.cz

Originální průvodce přírodou pro tři soutěžící!