Přípravky na mravence Protect Home pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: Bitrex.

Výherci: Eliška Veselá z Mostu, Ludvík Jaroš z Jihlavy a Radka Řezaninová z Kamýku nad Vltavou. Gratulujeme!

Tentokrát můžete v naší soutěži získat přípravky proti mravencům od SBM.

Protect Home – Fastion nástraha na mravence – domečky 2ks


Nástraha na mravence – domečky je určena k hubení mravenců, kteří se vyskytují v budovách (obytné domy, byty,chaty, rodinné domy, …) nebo jejich nejbližším okolí. Nástraha je přijímána mravenci jako potrava a je zanášena do hnízd, kde působí i na další členy kolonie (larvy a královny). Obsahuje Bitrex – hořké činidlo, které zabrání požití člověkem nebo domácím mazlíčkům. Účinnost po dobu min. 4 týdnů a nezapáchá.

Protect Home – Fastion tekutá nástraha na mravence (gel)


Přípravek je určen k hubení mravenců vyskytujících se v budovách (obytné domy, byty, provozy, sklady apod.) nebo jejich okolí – mravence obecného (i jiné příbuzné druhy) a mravenců farao. Nástraha je požerová a je dělnicemi zanášena do hnízd, kde působí i na další členy kolonie (larvy a královny). Obsahuje Bitrex – hořké činidlo, které zabrání požití člověkem nebo domácím mazlíčkům. Účinnost min. 4 týdny.

Protect Home Fastion granulovaná nástraha na mravence 140 g


Komplexní řešení proti všem druhům mravenců uvnitř a v blízkém okolí domu. Granulovaná nástraha ochrání váš rodinný dům, byt či chatu před mravencem černým, ale i dalšími druhy mravenců přicházejících do budov z venku. Použít jej můžete na balkonech, terasách, příjezdových cestách, chodnících i pěšinách. Balení vystačí až na 14 hnízd (10 g přípravku na 1 m2 plochy, kde mravenci žijí, nebo na 1 hnízdo). Obsahuje hořké činidlo, které zabrání požití člověkem nebo domácími mazlíčky.


Soutěžní otázka:

Jak se nazývá hořké činidlo, které zabrání aby nástrahu na mravence požilo dítě nebo domácí mazlíček?

Nápovědu najdete na:  www.protect-garden.cz/granulovana-nastraha-proti-mravencum

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balíček Protect Home (jedno balení od každého z výše uvedených přípravků).

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 24.4.2022. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Dalčí informace o partnerovi soutěže najdete na: www.protect-garden.cz

Přípravky na mravence Protect Home pro tři výherce!