Rakytníkový sirup pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

rakytnicekSprávná odpověď: 10x.

Výherci: Lenka Fejtová z Hradce nad Moravicí, Alena Kyptová z Jíloviště a Benjamín Vlk z Opavy. Gratulujeme!

Rakytník řešetlákový, který je základem řady RAKYTNÍČEK, je právem nazýván multivitaminem z přírody. Jak díky vysokému obsahu vitaminů, tak i minerálů a dalších prospěšných látek v přirozené a lehce vstřebatelné formě. Je vhodný pro děti i dospělé a pomáhá jim podporovat imunitní systém i celkovou obranyschopnost.

RAKYTNÍČEK jsou lahodné sirupy s obsahem účinných látek rakytníku řešetlákového. Sirupy jsou ve dvou příchutích exotického ovoce – maracuji nebo pomeranče. RAKYTNÍČEK díky obsahu rakytníku je vhodný na podporu přirozené obranyschopnosti organizmu, na podporu správné činnosti zažívacího traktu, na udržení zdravé pokožky a k posílení činnosti srdce. Rakytník díky svému obsahu velkého množství cenných látek dokáže pomoci při skutečně nejrůznějších problémech. Navíc nejsou známy případy jakýchkoli nepříznivých účinků, takže našemu organizmu naprosto nevadí ani jeho dlouhodobé užívání.

Sirupy je možné užívat neředěné, smíchat s nápojem nebo přidat do tvarohu, jogurtu nebo jídla.

 

Soutěžní otázka:

Kolikrát více vitamínu C má rakytník oproti pomeranči?

[form 123 “Soutěž 42”]

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou sirup Rakytníček od Terezia Company.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 11.10.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 12.10.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.rakytnicek.cz a www.terezia.eu/cz.

Rakytníkový sirup pro tři výherce!