Soutěž pro tři výherce o výrobky BLEX!

Rubrika: Soutěže

Karlovarská společnost BLEX, a.s., založená již v roce 1919, je tradičním výrobcem kuchyňského zboží nejen pro tuzemský trh. V současné době dodává BLEX své výrobky do více než 55 států světa, což přestavuje 80% z celkových tržeb.
Široký sortiment zboží tvoří  59 druhů a 155 typů výrobků, které se uplatní v domácnostech i restauračních a potravinářských provozech.

V naší soutěži můžete získat balíček, který obsahuje pečící fólii NoStick s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem Teflon. Rozměr je 33 x 40 cm. Lze ji přizpůsobit zastřihnutím jakémukoliv tvaru.

folie_blexDruhým výrobkem je koš na smažení pomfritů, který je vyroben z ocelového pomfritového tkaniva s oky 2×2 mm a používá se ke smažení pomfritů ve fritézách nebo v hrnci.

kos_blex

 

Soutěžní otázka:

Největší spotřebu pomfritů, což je 75 kg na osobu ročně, mají ve které zemi?

[form 84 “Soutěž 3”]

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou pečící fólii NoStick a koš na smažení pomfritů od firmy BLEX.

 

Pravidla soutěže:

 

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 25.1.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 26.1.2015.

 

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.

Další informace o partnerovi soutěže najdete na www.blex.cz.

Správná odpověď: v Belgii.

Výherci: Kateřina Pavlásková z Hořiček, Lucie Kolibříková z Podbořan a Miloslav Kábrle z Karviné.

Gratulujeme!

 

Soutěž pro tři výherce o výrobky BLEX!