Aktivní uhlí pro čtyři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: minimálně 20 cm.

Výherci:Dagmar Majerová z Rudolfova, Eva Malíková z Prahy, Martina Růžičková z Kocbeře a Romana Zemanová ze Žlutic.  Gratulujeme! Výhry budeme postupně posílat, až se situace vyřeší. Děkujeme za pochopení.

Bezpečný a zároveň šetrný přírodní prostředek při zvýšené plynatosti po jídle. Aktivní uhlí působí ve střevech, kde na sebe váže plyny a nepotřebné látky ze zažívacího traktu. Do organizmu se nevstřebává a je z těla vyloučeno přirozenou cestou. Pro snížení nadměrné plynatosti je potřeba užít minimálně 1 g alespoň 30 minut před jídlem a 1 g krátce po jídle. Aktivní uhlí doporučujeme nasadit také při akutních střevních problémech. V tom případě je vhodné jeho účinky podpořit dietním jídelníčkem a dostatečným přísunem tekutin, nejlépe v podobě minerální vody, která doplní ztracené minerální látky.

Soutěžní otázka:

Jaká by měla být hloubka mezi dnem a vletovým otvorem u ptačích budek?

Nápovědu najdete na:  www.peknebydleni.cz/lepsi-nez-televize

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Čtyři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají Aktivní uhlí.

 

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 15.3.2020. Vyhodnocení soutěže proběhne do 15.4.2020.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Více informací o partnerovi soutěže získáte na: www.terezia.eu

Aktivní uhlí pro čtyři výherce!