Balíček ARGITAL pro tři soutěžící!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: sílu křemíku, hliníku a vápníku.

Výherci: Božena Kolesová ze Zdib, Hana Zámecká z Klobuk a Vladislav Ruprt z Velenice. Gratulujeme!

Léčivé účinky jílu byly využívány odedávna. Užíval se vnitřně při trávicích potížích a detoxikaci organismu nebo k jílovým obkladům na bolavé klouby či nehojící se rány. Jíl má výjimečné vlastnosti, které umožňují vázat škodlivé látky a mikroorganismy a obsahuje řadu pro tělo důležitých minerálních látek a stopových prvků. Jako nejúčinnější ze všech jílů byl shledán jíl zelený, a to díky svému jedinečnému složení kvalitě přítomného železa.  

Dott. Giuseppe Ferraro, duchovní otec a zakladatel firmy ARGITAL, je biolog a současně vyznavač antroposofie – duchovní vědy o nadsmyslovém poznání světa a určení člověka.

Zelený jíl si vybral pro výrobu přírodní kosmetiky právě pro jeho vysoký energetický potenciál, silné účinky proti stárnutí pleti a pro jeho schopnosti modelovat a formovat postavu.

argital

Soutěžní otázka:

Jaké tři základní síly podle antroposofického výkladu zelený jíl poskytuje?

nápovědu najdete na: www.cosmeticanatura.cz/zeleny-jil-prirodni-prostredek-proti-starnuti-pleti

[form 186 “Soutěž 105”]

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček kosmetiky od firmy ARGITAL.

 


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 8.1.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 9.1.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.cosmeticanatura.cz

Uložit

Balíček ARGITAL pro tři soutěžící!