Diář pro deset výherců!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: 46 př.n.l.

Výherci: Eliška Jeníčková z Mostu, Markéta Němčanská z Ratíškovic, Adéla Voráčová z Hvozdné, Eva Holubová z Golčova Jeníkova, Petr Savara z Týnce, Daniela Nischová z Karlových Varů, Kateřina Šilhánová z Prosetína, Lucka Radousová z Litoměřic, Hana Smetanová z Uherčic, Antonín Svoboda z Jaroměřic nad Rokytnou. Gratulujeme!

Tento týden pro vás jako výhru v naší soutěži máme připravený DIÁŘ PRO RADOST.

Do diáře si samozřejmě můžete zapisovat, co chcete další dny udělat. Na konci každého dne si ale také zapište, co jste zažili hezkého. Co vám udělalo radost, čím jste potěšili někoho jiného, za co jste vděční. Nemusí to být velké věci. Možná se jen usmějete na někoho, komu je smutno, nebo pomůžete někomu s něčím, co sám nezvládne. Když si budete tyto maličkosti zaznamenávat každý den, uvidíte, co se stane. Váš život bude hezčí. Uvidíte v něm úplně jiné věci, než jste viděli dosud.

 

Soutěžní otázka:

Který rok byl zaveden juliánský kalendář?

[form 138 “Soutěž 57”]

 

Deset z vás, kteří správně odpoví, dostanou Diář pro radost.

 


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 7.2.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 8.2.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.diarproradost.cz

 

 

Diář pro deset výherců!