Kniha Včelí vosk pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: kosatec síťkovaný.

Výherci: Karolína Vosáková z Hříměždic, Pavlína Kubalová z Tanvaldu a Jiří Frýman ze Sokolova. Gratulujeme!

Včelařka a podnikatelka Petra Ahnertová vás v knize Včelí vosk naučí, jak z něj vyrobit produkty pro zdraví a doplňky do domácnosti, například svíčky, mýdla, balzámy, krémy či peelingy.

Vosk včely používají k vytváření pláství, v nichž se líhnou a vyvíjejí larvy. Vy z něj můžete zhotovit cokoliv, od svíček, přes balzám na rty až po dekorační látku, a protože je voděodolný, naimpregnujete si s ním i boty či tkaniny.

V knize se dozvíte: informace o včelím vosku tipy a techniky na jednoduchou výrobu doplňků do domácnosti a produktů pro zdraví recepty na voňavá mýdla, balzámy, masti a další dekorace Kniha Včelí vosk nabízí celou řadu užitečných informací, rad a nápadů. Podrobné a přehledné návody, společně s bohatými doprovodnými fotografiemi vás povedou krok za krokem.


Soutěžní otázka:

Který kosatec kvete už na jaře?

Nápovědu najdete na: www.floranazahrade.cz/prvni-kosatce

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají knihu Včelí vosk.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 3.6.2018. Vyhodnocení soutěže proběhne do 15.6.2018.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.metafora.cz

Kniha Včelí vosk pro tři výherce!